Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Šodien 26.novembrī
vārda dienas svin:

Konrāds, Sebastians

Rītdien:
Lauris, Norberts

Apsveicam!
Saraksts »

Vai plāno iet balsot 14.Saeimas vēlēšanās?
Jā, noteikti;
53.8%
Nē.
33%
Vēl neesmu izlēmis/-usi;
13.2%

Nobalsojuši: 106
Saraksts »

Ziņas: 34481
Komentāri: 637580
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
17.09.2022 19:43
 
Šobrīd portālā: 0 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpilī uzsāk Andreja Pormaļa ielas pārbūvi
Pievienots: 28.07.2022 17:03

» Versija izdrukai

rsz_sizpormalaielasremontsfoto.jpg
Jēkabpilī šonedēļ uzsākti būvdarbi Andreja Pormaļa ielā. Darbi notiks pa posmiem, un šobrīd tie norisinās posmā no Brīvības ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Mārtiņa Lutera ielai, kā arī Dambja ielā – posmā no Brīvības ielas līdz Pormaļa ielai. Būvdarbus veic SIA “Ošukalns”.

“Paredzētas izbūvēt visas komunikācijas – lietus ūdens kanalizāciju visā ielas garumā, ūdensvadu un kanalizāciju, arī apgaismojumu un vājstrāvas. AS “Sadales tīkls” savu daļu mēģinās izbūvēt kabeļos – gaisvadu līnijas izbūvēs par kabeļu līnijām,” skaidro SIA “Ošukalns” Ceļu būves nozares vadītājs Jānis Hauka.

Līdzīgi kā Pasta ielas remonta laikā, arī Pormaļa ielā zem vecā asfalta seguma atklājies vecais bruģis. Jānis Hauka skaidro, ka to nav paredzēts atstāt, jo, lai izbūvētu inženierkomunikācijas, ir jārok dziļāk: “Līgums paredz to, ka visi atgūtie materiāli ir būvuzņēmēja īpašums, tātad arī šis demontējamais bruģis nonāk “Ošukalna” īpašumā. Ir plānots to vai nu utilizēt, vai pārstrādāt, vai izmantot atkārtoti kaut kur citur.”

Projekts paredz Pormaļa ielas pārbūvi no Brīvības ielas rotācijas apļa līdz Kapu ielai. Ņemot vērā būvdarbu apjomu, ielas atjaunošana netiks pabeigta šogad, bet tikai nākamā gada nogalē. Iedzīvotājiem jārēķinās ar to, ka vairākos posmos satiksme ir slēgta, tāpat ar citām izmaiņām transporta kustībā.

“Pormaļa ielas vienā posmā ir mainīta kustības organizācija – ir atļauta divvirzienu kustība, tātad, braucot pa Viestura ielu, lūgums ņemt vērā, ka ir jāskatās arī pa kreisi, jādod ceļš arī mašīnām, kas brauc no kreisās puses. Bija ieradums skatīties tikai pa labi, šobrīd ir jāskatās abos virzienos,” skaidro Jānis Hauka.

Šādas izmaiņas ir ieviestas, jo izraktajā Pormaļa ielas posmā tiek nodrošināta iedzīvotāju piekļuve pie saviem īpašumiem un ir jānodrošina viņiem arī atpakaļceļš, jo uz Brīvības ielas apļa pusi viņiem nav iespējas izbraukt. Autovadītāji ir aicināti sekot līdzi aktuālajām ceļa zīmēm un norādēm.

Projekta kopējās izmaksas, ieskaitot būvuzraudzību un autoruzraudzību, ir vairāk nekā 2,6 miljoni eiro, no tiem 1,7 miljoni eiro ir valsts budžeta finansējums, bet vairāk nekā 948 tūkstoši eiro – pašvaldības finansējums.

Sandra Paegļkalne

 


Komentāru skaits: 21
Apspriežam tēmu:
*Distihs
 Ja pie darba ķersies Hauka,
Tad būs tā iela vēlāk jauka.
28.07.2022 17:40
*Jefiņš
 Gan Hauka visu sariktēs kā vajag, galvenais tās akas vajag ielikt līmenī, lai nav kā tagad Līvānos.
28.07.2022 17:54
*Viesis
  Atkal sataisīs par šauru ielu!
28.07.2022 18:04
*Neķītrais masāžists
 Vo, beidzot tomēr uzklausīja manas pretenzijas! :D
28.07.2022 18:21
Karlo
 Redzēju, vīri strādā dūšīgi.
28.07.2022 18:36
*astro
 Kamēr segums saulē žūs,
Divos virzienos kustība būs.
28.07.2022 20:04
*!!!
 Projekts paredz Pormaļa ielas pārbūvi no Brīvības ielas rotācijas apļa līdz Kapu ielai. Ņemot vērā būvdarbu apjomu, ielas atjaunošana netiks pabeigta šogad, bet tikai nākamā gada nogalē.
---------------------------- -----------------------
Visma z Pormaļu ielas centrālo daļu, kur vecā bankas ēka, koledža, vekali un citas ļaužu apmeklētas vietas noasfaltējiet...
28.07.2022 21:06
*Zemgales iela
 Mūžam ar pateicību atcerēsimies Jāni Hauku, kad vēl bija Jēkabpils pakalpojumi priekšnieks, panāca, ka triecientempā tika noasfaltēta Zemgales iela. Tur ir ne tikai Jēkabpils pakalpojumi kantoris, bet arī bērnu dārzs, zobārstniecība un privātmājas...
Tāpēc nešaubos, ka tagad jau esot Ceļu būves nozares vadītājs, Jānis Hauka darīs visu uz to labāko!
28.07.2022 21:23
*Vietējais
 Kaut kāds aizdomīgs klusums Zīllānu ielā no žbk rajona līdz Zīlāniem.Pagājušogad rukāja līdz vēlam rudenim.Šogad klusums.Viss pamests pusratā.Neesmu pret Pormaļa vai citas ielas remontu,bet pēc loģikas vajag pabeigt iesākto nevis izrakāt kādu citu ielu.Šī ir tranzītiela,pa kuru brauc daudz kravas autiņu ar smagām kravām.Tā viena ieklātā asfalta kārta ilgi neturēs.Par vizuālo vispār nav ko runāt
28.07.2022 23:34
*Viesis -> Zemgales ielai
 Ne jau Hauka tur bija noteicējs un panācējs. Viņš bija tikai strādnieks.
29.07.2022 08:06
*zinātājs
 Nezināju, ka atkal Ošukalns uzvarēs iepirkuma konkursā. Pareizi jau vien ir, jo Ošukalns sevi labi pierādījis Bebru mikrorajona rekonstrukcijā, kā arī Līvānos. Labāk tomēr lai strādā pašu cilvēki nekā brauc sveši kā no Tukuma auto, SIA Saldus ceļinieka vai SIA Binders.
29.07.2022 08:37
*Viesis -> *Zemgales iela
  Pats sevi lieli? DDD
29.07.2022 11:14
*Lavierists
 Nu ta beidzot. Es tur automašīnai riteņus izlauzu pa tām šausmām lavierējot.
29.07.2022 12:18
*kurbulis
 15 gadus tur bija sūds ne ceļš. Pamodās. Kad pie velna apvadceļi būs braucami? Sajūta kā ušakova stila Rīgā.
29.07.2022 14:27
*akoo -> vietējais
 Tā pārbūve. vai tas nozīmē, ka no otra gala būvē 5x?
Par Zīlānu ielu taisnība, vismaz gājējiem un velosipēdistiem būtu izbūvējuši celiņu!
29.07.2022 15:17
*Biju klāt -> *Viesis
 Kāpēc runājat par lietām par kurām Jums nav ne vismazākās sajēgas???
Zemgales ielas (Bija briesmīgā stāvoklī) atjaunošana bija tieši SIA "Jēkabpils pakalpojumi" projekts! Valdes priekšsēdētājs bija Jānis Hauka, bet domes priekšsēdēts bija R. Ragainis.
Būvprojektu Zemgales ielai izstrādāja Kristaps Lazdāns. Būvdarbus veica "Saldus ceļinieks", bet "Jēkabpils pakalpojumi" priekšnieks Jānis Hauka un būvinženieris Aigaru Začests bija atbildīgie par darbu norisi un projekta realizāciju. Sadarbības partneris bija SIA “Jēkabpils ūdens” - valdes priekšsēdētājs bija Mihails Aleksejevs.
Zemgales ielas posma būvdarbu laikā atjaunots ielas asfaltbetona segums, nobrauktuves uz Jauno, Viesītes, Dignājas un Ābeļu ielām, nobrauktuves uz ielai pieguļošajiem īpašumiem, izbūvēti lietus ūdens kanalizācijas tīkli, un atjaunots gājēju un velosipēdistu celiņš.
Būvniecības darbus Zemgales ielā uzsāka 2018.gada jūlijā un jau tā paša gada - 2018.gada 16.novembrī tika atklāta atjaunotā Zemgales iela.
Šodien kā zinām ir 2022.gada jūlijs un Jānis Hauka atkal vada būvniecības darbus, bet jau citā statusā, un tā ir Pormaļa iela!
29.07.2022 22:28
*Jēkabpilietis
 Ha.Ha. Hā. Ošukalna kvalitāte. Atkal - 5 cm asfalra nofenderēts kā Bebrovkā.
31.07.2022 18:57
*murgs
 mums arī ielā sāka nomainīt el.skaitītājus un velk ārā. topā ir taisīt pretī vārtiem... būvnieki paši debīlākie sava darba darītāji... neatpaliek arī ceļa būvētāji... tik saņemt naudu, pofig kvalitāte! tāda pati kvalitāte, kad ievilka kanalizāciju un ūdeni - galvenais ievilkt - kaut nepareizi un iedzīvotājiem tagad ir jā..... - pilnīgi pofig!
01.08.2022 12:34
*Pareizaissecinājums
 Cilvēks, kurš 30 gadus nav bijis Jēkabpilī ... šeit ieradies varētu stipri nobīties ... cik daudz apjomīgu darbu ir paveikts.
Un viņš par to varētu pastāstīt tiem, kuri te dzīvo un dzīvo, iemet sīvo, ieliek stīvo un tik dzīvo... un nepārtraukti burkšķ, ka viss slikti !
02.08.2022 08:11
*Hm -> Pareizssecinajums
 Pareizi teikts!!!
03.08.2022 09:01
*Viesis -> 29.07.2022 11:14 Viesis
 Vecais dzimumorgān, tevi nespējnieku nav par ko lielīt.
11.08.2022 09:54

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00708 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu